Opinie klientów | P.B. Start - budujemy nowe mieszkania w Krakowie

Opinie klientów

Współpraca ze spółką START od samego początku przebiegała bardzo dobrze - bezproblemowo i sprawnie. Szybki kontakt ze sprzedawcą - dogodne terminy spotkań dostosowane do potrzeb kupującego/klienta. Bardzo profesjonalne podejście do klienta (w szczególności godne podkreślenia zaangażowanie Pani Joanny) Ocena Mieszkania - Bardzo wysoki standard wykońćzenia mieszkania oraz garażu i komórki lokatorskiej - Mieszkanie oddane w terminie - Wysoki standard otoczenia budynku, przemyślana mała architektura - plac zabaw, siłowania zewnętrzna, oświetlenie, zieleń - tuje, krzewy itd. - wyskoki standard elementów wykończenia skrzynki na listy, oświetlenie klatki schodowej, korytarza - ładnie oświetlone każdego nr mieszkania. - tynki wewnętrzne praktycznie gotowe do zamieszkania Te wszystkie elementy jak i deteale sprawiają, że w 100% polecamy mieszkania wykonane przez spółkę START Marta i Marcin
Odebrane przez nas mieszkanie spełniło nasze oczekiwania, standard wykończenia, staranność wykonania. Współpraca z firmą STARTu na wysokim poziomie, firma pomocna i godna zaufania.
Cała transakcja przebiegła pomyślnie. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy.
Jestem zadowolona! Z poważaniem Anna
Bardzo sprawna, rzetelna i miła obsługa. Chetnie polecę, szczególnie ze względu na punktualność i jakość usług.
Współpraca ze spółką START przebiegła pomyślnie.
Wszystkie moje doświadczenia ze STARTem sp pozytywne: Brak opóźnien, profesjonalna i miła obsługa. Wykończenie budynku przy Radzikowskiego jest przepiękne - genialna stylówa ;-)
Nasza współpraca z firmą START układała się bardzo pomyślnie. Bardzo miła obsługa klienta na każdym etapie inwestycji. Jakość wykonania i estetyka budynku na wysokim poziomie. Polecamy :-)
Bardzo polecam dewelopera START. Standard wykończenia mieszkania na bardzo wyskoim poziomie, kontakt z deweloperem bezproblemowy. Obsługa rzeczowa i profesjonalna.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Przy odbiorze Panowie wykazali się kompetencjami i kulturą Ogólne wrażenie dobre. Mieszkania jakościowo dobrze wykonane. Obejście, elewacje zadawalacjące, wręcz bardzo estetyczne.
Wszystko zgodnie z projektem, standard wykończenia, rozmieszczenie gniazdek i mediów bez zarzutów. Poziom obsługi, doradztwa i oddania mieszkania na najwyższym poziomie.
Naszym zdaniem spółka "START" jest spółką godną zaufania. Mieszkanie wykończone zostało zgodnie ze specyfikacja i w określonym w umowie terminie.
Profesjonalizm w każdym calu, profesjonalna i miła obsługa ze strony pracowników firmy Start. Wysoka Jakość wykończenia, estetyka wnętrz: mieszkanie, korytarz, klatka schodowa, winda, itd. Odbiór mieszkania to czysta przyjemność z wizją na dobrze rozpoczętą przyszłość. Życzę Państwu jeszcze więcej tak udanych inwestycji i szczęśliwego nowego 2018 roku.
Standard wykończenia bardzo dobry. Panowie profesjonalni i mili. Panie w dziale sprzedaży mniej sympatyczne podejście.
Ocena identyczna jak przy poprzednio kupionym mieszkaniu.
Budynek bardzo starannie wykończony, wysoka jakość robót.
W dniu dzisiejszym pierwszy raz zobaczyliśmy budynek zewnątrz, wewnątrz oraz zagospodarowanie osiedla po zakończeniu prac budowlanych i jesteśmy pod ogromym wrażeniem. Standard przerósł nasze oczekiwania. Na szczególną uwagę zasługuje klatka schodowa i korytarz. Jeżeli chodzi o odbiór mieszkania i dotychczasową współpracę ze spółką START nie mamy zastrzeżeń, a wręcz jesteśmy zachwyceni. Bardzo dziękujemy za miłą obsługę i pelen profesjonalizm.
Jesteśmy bardzo zadowleni. Standard wykończenie mieszkania i budynku bardzo estetyczny, obsługa miła i profesjonalna. Dziękujemy!
Bardzo zadowolona z obsługi w firmie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspołpracy z firmą START. W wielu sytuacjach podczas współpracy zauważyliśmy, że własciciele to ludzie z sercem, otwarci na klientów. Standard wykończenie uważamy za wysoki, a po usunięciu drobnych mankamentów będzie wspaniale. Odbiór przebiegł w miłej i profesjonalnej atmosferze. Pozdrawiamy,
Mieszkanie sztos! Budynek jest piękny, zakochałam się ponownie! Standard wykończenia na duży plus. Współpraca z deweloperem ekstra - byłam b. zaskoczona kartką na święta. Polecam wszystkim spółkę START!
Współpraca z firmą START układała się bardzo dobrze. Profesjonalna obsługa, wszelka niezbędna pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania. Szczególne podziękowanie dla pana Daniela Mazura i pana Rafała Pędrasika. 17.01.2017 M.
Budynek wykończony estetycznie, ładnie dobrana kolorystyka elewacji, klatek schodowych etc. Odbiór kluczy, jak i sam zakup mieszkania w miłej i profesjonalnej atmosferze. Jakość wykończenia na pierwszy rzut oka nie budzi żadnych zastrzeżeń. Ewentualne uwagi możemy przekazać po jakimś czasie użytkowania.
Przygotowane z małymi drobnostkami do poprawy. Reszta OK!
WSPÓŁPRACA Z START-WŁOSKA Sp.z o.o. Sp.K. BARDZO TERMINOWA, RZETELNA INFORMACJA. STANDARD WYKOŃCZENIA ZADOWALAJĄCY, POZA KONIECZNOŚCIĄ WYREGULOWANIA OKNA. PRZEKAZANIE MIESZKANIA NASTĄPIŁO SPRAWNIE, UDZIELONO NIEZBĘDNYCH INFORMACJI. Magdalena
Współpracę oceniam bardzo dobrze. Dostępność Państwa była również spełniająca oczekiwania. Jakość wykonania mieszkania zaskakująco dobra 
Sprawnie, rzetelnie, kompetentnie.
Budynek wizualnie bardzo ciekawy, przyjemna elewacja w ciepłych kolorach. Winda również utrzymana w tej tonacji. Wg mojej opinii na plus zasługują wycieraczki przy drzwiach w standardzie, neutralnie odnoszę się do podświetlanego nr mieszkania. Wylewki i tynki ok. Osprzęt elektryczny też ok. Stolarka okienna DAKO to zapewne kryterium cena/jakość ( ze wskazaniem na cenę  ) Generalnie jestem zadowolony!
Na pierwszy rzut oka jest SUPER! Wszystko zgodnie z umową. Mamy nadzieję, że wszystko tak już pozostanie  Dziękujemy!
Jesteśmy zadowolenie z przekazania mieszkania.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą START. Pracownicy na każdym etapie byli bardzo pomocni i służyli radą. Wszelkie terminy zostały dotrzymane a odbiór mieszkania odbył się bez komplikacji. Firma godna polecenia. Maciej
Uważam, że współpraca z Firmą „Start” to naprawdę przyjemność. Zakup mieszkania to profesjonalne wyjaśnienie wszelkich danych dotyczących mieszkania. Dostępność oglądania w każdej chwili po uprzednim umówieniu się. Odbiór mieszkania to pełne wyjaśnienia i satysfakcjonująca obsługa przez pracowników nadzoru. Mieszkanie wykończone ślicznie a szampan to już wisienka na torcie. Romana
SZYBKO, SPRAWNIE, PEŁEN PROFESJONALIZM. POLECAM!
Jesteśmy zadowoleni z jakości nie tylko mieszkania, ale również całego budynku. Obsługa podczas odbioru profesjonalna i miła.
Na dzień odbioru poza regulacją zewnętrznych rolet, uwag nie wnoszę.
Szybki odbiór, świetny kontakt. Mam nadzieję, że z mieszkaniem nie będzie żadnych problemów 
Współpraca z firmą Start Sp.z o.o.Sp.k. przebiegła w sposób profesjonalny i fachowy. Standard wykończenia budynku i otoczenia na wysokim poziomie. Mieszkanie posiada piękne duże okna co powoduje, że jest dobrze nasłonecznione. Jesteśmy zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania w Państwa firmie. Sylwia i Sebastian
Dziękuję bardzo jest super, STANDARD wykonania lepiej niż 5+. Pan Bartosz i pan Piotr byli bardzo pomocni. Tanio i Ładnie!
STANDARD WYKOŃCZENIA BARDZO DOBRY. WSPÓŁPRACA NA DOBRYM POZIOMIE. PANOWIE PIOTR I BARTOSZ BARDZO POMOCNI PRZY ODBIORZE MIESZKANIA. DZIĘKUJĘ 
Bardzo ładne wykończenie części wspólnych budynku. Satysfakcjonująca jakość wykończenia mieszkania.
Mieszkanie w bardzo dobrym wykończeniu, bez jakichkolwiek usterek. Części wspólne zostały wykonane starannie, z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!
Bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm i obsługę. Odbiór bez problemów, osoba pomagająca nam odbierać mieszkanie stwierdziła, że wykończenie jest „ponad przeciętną”.
Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Reduta-Start Sp.z o.o. na każdym etapie formalności.
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Bardzo dobry standard wykończenia. Odbiór przebiegł profesjonalnie. Mateusz
Po odbiorze mieszkania, na ten moment, jestem zadowolony ze współpracy z deweloperem, nie mam zastrzeżeń. Standard wykończenia odebranego mieszkania wygląda mi na satysfakcjonujący, z małą uwagą odnośnie mało funkcjonalnego rozmieszczenia mediów (kontakty, woda). Ogólnie moja opinia jest pozytywna na temat dewelopera Start. Marcin
Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy, standard wykończeni budynku również bardzo dobry odbiór mieszkania bardzo profesjonalnie przygotowany. Michał
-standard wykończenia budynku bardzo wysoki + walory wizualne -b.wysoko oceniam poziom wykończenia M w stanie deweloperskim. Pierwszy raz spotykam się z taką dbałością, niespotykaną u innych deweloperów, nawet przy wyższym koszcie zakupu 1 m2 -uwaga j/w dot.również parkingu dla mieszkańców. Zjawisko zupełnie niespotykane, żeby deweloper zadbał o miejsca parkingowe ogólniedostępne. Ogromny „+” dla Państwa -współpraca: od pierwszego kontaktu na najwyższym poziomie. Krzysztof
W kwestii odebranego mieszkania wyrażam opinię pozytywną!
Jestem bardzo zadowolona z obsługi z pokazu mieszkania ok.
MOJA OPINIA NA TEMAT PAŃSTWA FIRMY JEST BARDZO POZYTYWNA. NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY MOGŁAM UZYSKAĆ WYCZERPUJĄCE INFORMACJE. OTRZYMAŁAM POMOC W ZAKRESIE DORAŹNYCH PROBLEMÓW TJ.POLECENIE FIRMY BROKERSKIEJ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY Z PAŃSTWA FIRMĄ A ZARAZEM Z JEJ PRACOWNIKAMI NA KAŻDYM SZCZEBLU.

Strony