siedziba firmy
| ul. Twardowskiego 65
12 300 40 00
dział sprzedaży
| ul. Twardowskiego 65
12 300 40 10
terenowy dział sprzedaży
| ul. Republiki Korczakowskiej 21
12 300 40 19
dział obsługi posprzedażowej
| ul. Twardowskiego 65
12 300 40 50
Napisz wiadomość
Contact person
Renata Sendor
530 782 772
kierownik działu sprzedaży
Contact person
Daniel Mazur
514 047 335
specjalista ds. sprzedaży
Contact person
Monika Iwan
666 604 570
specjalista ds. sprzedaży
Contact person
Kinga Trąbińska
509 501 240
specjalista ds. sprzedaży
Copyright © 2024 - Grupa Deweloperska START
Blog
Wróć
Wzgórza Krzesławickie – wyjątkowy punkt na mapie Krakowa
3 marca 2023

Wzgórza Krzesławickie to spokojna dzielnica położona w północnej części Krakowa. To idealne miejsce do życia dla osób szukających schronienia przed wielkomiejskim zgiełkiem, które cenią sobie naturę i spokój. Lokalizacja jest idealna dla rodzin z dziećmi, ze względu na bliskie sąsiedztwo szkół i przedszkoli. Ponadto zieleń, miejskie ogródki jordanowskie i parki zachęcają do długich spacerów czy przejażdżek rowerowych. Velo Huta to ścieżka, która przebiega właśnie przez tą okolice, więc aktywni rowerzyści również będą zadowoleni. Jest to również komfortowe i atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla seniorów, którzy potrzebują nieco zwolnić i cieszyć się spokojem i ciszą, jednocześnie zapewniając sobie bliską dostępność do niezbędnej infrastruktury społecznej.

Komunikacja miejska na Wzgórzach Krzesławickich jest dobrze rozwinięta: autobusy i tramwaje kursują tu regularnie, dzięki czemu szybko          i bezpiecznie można dotrzeć w każde miejsce.

Dzięki dalszej rozbudowie drogi ekspresowej S7 węzeł Grębałów, znacznie poprawi się komunikacja w dowolnym kierunku bez konieczności przejazdu przez zatłoczone centrum miasta.

Dzielnica Wzgórza Krzesławickie przyciąga nowych inwestorów oraz mieszkańców przez co staje się coraz bardziej atrakcyjna, a dzięki temu także szybko zyskuje na wartości. Ze względu na plan zagospodarowania terenu powstaje niewysoka zabudowa wielorodzinna w sąsiedztwie prywatnych domów. Zlokalizowaliśmy tutaj również naszą nową inwestycję, która charakteryzuje się funkcjonalnością i nowoczesnością. Nasz projekt to dwa kameralne budynki w otoczeniu zieleni.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia, blisko przyrody, rozrywki, kultury i edukacji to warto zapoznać się z ofertą naszej inwestycji Nowy Horyzont na os. Na Wzgórzach 15D i 15E.  Dobrą wiadomością jest to, że właśnie nasza inwestycja już w tym roku  zostanie oddana do użytkowania. Warto wobec tego szybko zapoznać się z naszą stroną https://start.com.pl/investment/3698/description#search  i wybrać dla siebie wymarzone M. 

Copyright © 2024 - Grupa Deweloperska START