siedziba firmy
| ul. Twardowskiego 65
12 300 40 00
dział sprzedaży
| ul. Twardowskiego 65
12 300 40 10
terenowy dział sprzedaży
| ul. Republiki Korczakowskiej 21
12 300 40 19
dział obsługi posprzedażowej
| ul. Twardowskiego 65
12 300 40 50
Napisz wiadomość
Contact person
Renata Sendor
530 782 772
kierownik działu sprzedaży
Contact person
Daniel Mazur
514 047 335
specjalista ds. sprzedaży
Contact person
Monika Iwan
666 604 570
specjalista ds. sprzedaży
Contact person
Kinga Trąbińska
509 501 240
specjalista ds. sprzedaży
Copyright © 2024 - Grupa Deweloperska START
Blog
Wróć
Wybór odpowiedniego biura to podstawa
12 stycznia 2022

Biurowiec START Office przy ul. Twardowskiego 65 w Krakowie – poznaj jego atuty.

Odpowiednia lokalizacja firmy często może stanowić jeden z kluczy do sukcesu. Wybór najlepszego miejsca na biuro powinien być dobrze przemyślany. To nie tylko miejsce codziennej pracy, ale także prawdziwa wizytówka firmy. Ważne jest, aby przy jego wyborze zwrócić uwagę nie tylko na dogodne usytuowanie na mapie miasta i logistykę, ale też na kwestie techniczne i estetyczne budynku. Warto wybrać miejsce wygodne i przyjazne tak pracownikom, jak i Klientom firmy.

Startujesz z biznesem w Krakowie – wybierz START Office

Poszukując nowej siedziby firmy, warto dobrze poznać lokalną ofertę komercyjnych nieruchomości biurowych. Na krakowskim rynku biurowym warto wziąć pod uwagę nową inwestycję, jaką jest biurowiec Twardowskiego 65 START OFFICE od Grupy Deweloperskiej Start.

To nowoczesny i jednocześnie kameralny biurowiec klasy A, znajdujący w doskonałej lokalizacji na mapie stolicy Małopolski. Jedna kondygnacja to powierzchnia biurowa wynosząca ok. 330 metrów. 5-kondygnacyjny budynek zapewnia komfort pracy w miejscu wynajmowanym zaledwie przez kilku najemców. Powierzchnie zaprojektowane w przemyślany i przyjazny pracy biurowej sposób pozwolą na łatwe zaaranżowanie siedziby firmy w taki sposób, by pracownicy czuli się tam dobrze i mieli zapewnione komfortowe warunki pracy.

Wokół budynku znajduje się dużo zieleni i mimo tego, że jest to bardzo wygodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja, to okolica nie przytłacza poziomem hałasu i daje możliwość chwili wytchnienia nawet w godzinach pracy.

Budynek wyróżnia się oryginalną architekturą. Ta nowoczesna bryła, to połączenie szkła, stali i aluminium oraz niebanalny dobór kolorystyczny elewacji, co sprawia, że biurowiec jest łatwo rozpoznawalny i widoczny. Zaprojektowane przestrzenne wnętrza budynku oraz zastosowanie dużych powierzchni przeszklonych pozwala na optymalne wykorzystanie światła słonecznego. Pomieszczenia z dużymi oknami dostarczą odpowiednią ilość naturalnego światła, które jest o wiele lepsze od oświetlenia sztucznego. Praca w pomieszczeniach z dobrym dostępem do naturalnego źródła światła jest korzystne zarówno dla wzroku, jak i samopoczucia pracowników oraz wywiera zbawienny wpływ na cały organizm i wydajność pracy.

Do biurowca prowadzą dwa niezależne wejścia, w tym jedno z podjazdem dla wózków.

Całkowita powierzchnia budynku wynosi 2 350 mkw., a powierzchnia biurowa to 1 500 mkw. Obecnie do wynajęcia pozostaje I piętro budynku, o łącznej powierzchni biurowej 345,57 mkw. Pozostałe kondygnacje są wykorzystywane przez Grupę Deweloperska Start, oraz wynajęte przez firmę z branży IT. Inwestycja posiada recepcję budynku oraz garaż podziemny, a dodatkowo w pobliżu biurowca znajduje się parking bezpłatny.

Lokale biurowe w najwyższym standardzie

Na przyszłego najemcę Start Office czeka przestronny open space z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni odpowiedniej do własnych potrzeb. Jest to pomieszczenie z zamontowanymi elektrycznie sterowanymi roletami okiennymi, które pomogą kontrolować odpowiedni stopień nasłonecznienia biura i zapewnią wysoki komfort pracy. W standardzie lokalu znajdują się już wykończone toalety z łazienką, instalacja alarmowa oraz monitoring, klimatyzacja i wentylacja nawiewno-wywiewna. Ściany biura są otynkowane oraz pomalowane. Wysokość lokalu wynosi 2,90 m. W standardzie znajduje się także dostęp do sterowania przez BMS w zakresie ogrzewania i chłodzenia, sterowania roletami z dodatkową możliwością rozbudowy instalacji do pełnego sterowania BMS i integracji oświetlenia, zasilania gniazd, alarmu i kart dostępowych.

Twardowskiego 65 – Twoje biuro w sercu Krakowa

  • 5 min od Wawelu
  • 10 min do obwodnicy (A4)
  • 8 min do Kampusu UJ
  • 16 minut do portu Lotniczego Balice
  • 3 minuty do Centrum Kongresowe ICE
  • 3 km do Rynku Głównego
  • 0,5 km do Zakrzówka

Lokalizacja biurowca Start Office jest jego niewątpliwym atutem. Położenie w krakowskiej dzielnicy Dębniki przy ul. Twardowskiego 65 to doskonały punkt logistyczny do prowadzenia biznesu i lokalizacji biura firmy. Wybór tego adresu zapewnia szybki i wygodny dojazd do innych cześć miasta. Tuż obok budynku znajdują się przystanki licznych miejskich linii tramwajowych i autobusowych. W tym miejscu przebiega także rozbudowana sieć ścieżek rowerowych. Oddalony o kilka minut wyjazd na obwodnicę pozwala także na łatwą komunikację poza granice miasta.

Oprócz bardzo rozwiniętej infrastruktury miejskiej, szybkiego i łatwego dojazdu do najważniejszych punktów w mieście i sąsiedztwa innych prestiżowych obiektów biurowych, nie mniej ważne jest to, że w pobliżu znajdują się rozległe i bardzo lubiane przez krakowian tereny zielone. Zaledwie kilka kroków stad leży Zakrzówek, skałki Twardowskiego, niewiele dalej znajdują się nadwiślańskie bulwary czy Park Rzeczny Wilgi. Pozwoli to na aktywne spędzanie czasu tuż po wyjściu z pracy.

 

[tekst został opublikowany na portalu e-biurowce.pl]
Copyright © 2024 - Grupa Deweloperska START