Oferty pracy | P.B. Start - budujemy nowe mieszkania w Krakowie

Oferty pracy

Jeżeli uważasz się za zdolnego i pracowitego człowieka ...

Przedsiębiorstwo Budowlane START jest organizacją stale rozwijającą się i powiększającą zasoby ludzkie. Jeżeli uważasz się za zdolnego, pracowitego człowieka, któremu bliski jest sektor nieruchomości, a zarazem jesteś otwarty na nowe wyzwania i chciałbyś związać swój los z naszą Firmą, przyślij swoje CV pod adres:

mail: praca@start.com.pl

Niczego nie obiecujemy, ale szczęściu należy dopomagać.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

  1. Pracownik działu sprzedaży

    Opis stanowiska:
    • prezentacja oferty dewelopera Klientom, wstępne negocjacje
    • przygotowywanie umów, protokołów zdawczo-odbiorczych
    • przygotowanie i kompletowanie dokumentów do zawierania aktów notarialnych
    • prezentacja mieszkań
    • prowadzenie statystyk, aktualizacja portali internetowych
    • uczestnictwo w targach nieruchomości
    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży
    • znajomość rynku nieruchomości
    • wyższe wykształcenie
    • prawo jazdy kat. B
    • komunikatywność, asertywność, dobra prezencja, ugodowy charakter
    • samodzielność, dyspozycyjność również w weekendy
    • bardzo dobra organizacja pracy
    Oferujemy:
    • stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole
    • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pakiet niezbędnych narzędzi
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  2. Architekt

    • wykonywanie koncepcji architektonicznych, projektow budowlanych i wykonawczych,
    • analiza warunków technicznych, podkładów projektowych, chłonności terenu,
    • wykonywanie aranżacji wnętrz,
    • koordynowanie procesu projektowego i wykonawczego,
    • dobór materiałów,
    • nadzory na budowie,
    Wymagania:
    • wykształcenie kierunkowe (architektoniczne),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
    • znajomość Prawa Budowlanego i przepisów wykonawczych,
    • biegła znajomość programów branżowych, co najmniej: AutoCAD, a mile widziane SketchUp, 3d Studio, Photoshop, Corel,
    • zdecydowanie i samodzielność w działaniu, sumienność,
    • samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
    • kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
    • prawo jazdy kategorii B.
    Oferujemy:
    • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.