Zamieszkaj pięknie z IKEA! | P.B. Start - budujemy nowe mieszkania w Krakowie

Zamieszkaj pięknie z IKEA!

Znalezienie idealnego mieszkania to długi proces pełen trudnych decyzji.

Po jego zakończeniu pojawiają się kolejne wyzwania, związane z urządzeniem wnętrza tak, by było piękne, funkcjonalne i w pełni odpowiadało potrzebom i upodobaniom jego mieszkańców.

Nie musisz tego robić samodzielnie – na każdym etapie aranżacji nowego mieszkania możesz liczyć na IKEA, dzięki której proces ten stanie się przyjemnością, a efekt przekroczy Twoje oczekiwania.

Umeblowaliśmy już tysiące mieszkań, pomożemy i Tobie, bo tworzenie pięknych wnętrz to nasza pasja i specjalność. Przytulna sypialnia, perfekcyjnie zorganizowana i piękna kuchnia, dziecięcy pokój poskramiający bałagan – wszystkie pomieszczenia znamy i lubimy z wzajemnością. Nieważne, czy wybierzesz skandynawski minimalizm czy sielskość wiejskiego domku - dobrze czujemy się w każdym stylu, a indywidualne potrzeby klienta są dla nas najważniejsze.

Możesz wybierać spośród 10.000 naszych artykułów – mebli i dodatków, a dzięki naszemu wspólnemu działaniu z deweloperem START przygotowaliśmy dla Ciebie zaskakującą obniżkę na usługę projektowania Twojej wymarzonej kuchni oraz rabat przy zakupie szafy PAX. Dodatkowo za symboliczną 1zł możesz zakupić piąty sprzęt AGD.

Zespół naszych doradców pozostaje do Twojej dyspozycji w przypadku wszelkich wątpliwości pytań czy potrzeb.

Czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami pod adresem info.ikea.pl@ikea.com