Aktualności | P.B. Start - budujemy nowe mieszkania w Krakowie

Aktualności

Uwolniona sprzedaż

2018-11-23

W związku z rezerwacją wszystkich mieszkań w inwestycji Enklawa Rodzinna została uwolniona sprzedaż samodzielnych garaży pod budynkiem A i miejsc postojowych pod budynkiem B.

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży.

Wykaz dostępnych garaży i miejsc parkingowych:
http://bit.ly/EnklawaRodzinna_garaze

PRZESTRZENIE 2018 | konkurs

2018-11-22

PRZESTRZENIE 2018 / EDYCJA PIERWSZA

Zapraszamy studentów wyższych uczelni artystycznych, a także studentów wydziałów i kierunków artystycznych wyższych uczelni oraz absolwentów tych szkół, którzy uzyskali dyplom w roku 2018 na terenie całej Polski do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu PRZESTRZENIE 2018.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice, odnoszącą się do tematu „Przestrzeń osobista, prywatna, społeczna”. Ocenie podlegać będą: zgodność z tematem, jakość artystyczna projektu oraz oryginalność. Prace można zgłaszać osobiście bądź wysłać na adres: ul. Twardowskiego 65, 30-346 Kraków. Do pracy koniecznie  należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, do pobrania ze strony: http://bit.ly/PRZESTRZENIE2018

W Konkursie przewidziane są 2 kategorie nagród:

1. Nagroda główna w wysokości 1000 zł 

2. Udział najlepszych projektów wybranych przez jury w wystawie pokonkursowej

Na prace konkursowe czekamy do 15 stycznia 2019 r. Wyniki zostaną ogłoszone 12 lutego 2019 r. na stronie internetowej www.start.com.pl oraz portalach społecznościowych Grupy Deweloperskiej.

POWODZENIA! 

 

 

Ostatnie M2 przy ul. Kordiana 50 A!

2018-11-21

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą mieszkania wykończonego pod klucz na http://bit.ly/kordiana_mieszkanie_pokazowe

Inwestor Społeczny

2018-11-14

Miło nam poinformować, że jako Grupa Deweloperska START dołączyliśmy do grona Inwestorów Społecznych Szlachetnej Paczki. Dedykowana pomoc na region Dębniki jest w całości przeznaczona na koordynację działań oraz realizację misji, z która mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej Szlachetnej Paczki.

Promocyjna cena na mieszkaniach 3-pokojowych

2018-11-05

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi mieszkaniami 3-pokojowymi po obniżonych cenach. 

dziewczyna

Nieczynne biura sprzedaży

2018-11-01

Szanowni Pańtwo, 
uprzejmie informujemy, że w dniu 2.11 nasze Biura Sprzedaży będą nieczynne. 

Osiedle Kameralne najlepszą inwestycją miesiąca!

2018-10-22

Miło nam poinformować, że nasza inwestycja Osiedle Kameralne została wybrana przez klientów obido.pl najatrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania w Krakowie.  

Doceniono przede wszystkim szybką i bezproblemową komunikację z centrum oraz ciszę i spokój terenu wokół inwestycji. 

Dziękujemy za wyróżnienie! 

Więcej informacji w linku: 

http://bit.ly/inwestycja-miesiaca

 

Lokal usługowy przy Kurzei

2018-10-18

Szanowni Państwo, w naszych inwestycjach dostępne są również lokale usługowe pod sprzedaż. Jeden z nich mieści się pod adresem Kurzei 2. Jego powierzchnia to około 160 m2.

Link do lokalu: 

http://bit.ly/lokal-kurzei

Podziękowanie

2018-10-16

Dziękujemy za obecność na ostatnich targach mieszkań i odwiedzenie naszego stoiska. Zainteresowanych inwestycjami zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży. 

Zapraszamy na targi mieszkań

2018-10-09

W najbliższy weekend po raz kolejny jesteśmy na targach mieszkań. Zapraszamy do licznego udziału i odwiedzenia naszego stoiska. 

Bezpłatna wejściówka do pobrania: 

http://www.gielda.sbdim.pl

Strony