Aktualności | P.B. Start - budujemy nowe mieszkania w Krakowie

Aktualności

Zaproszenie na targi

2019-02-13

Zapraszamy Państwa na pierwsze w tym roku targi organizowane przez SBDiM, w dniach 16-17.02.2019 r. Bezpłatna wejściówka do pobrania tutaj: http://bit.ly/_wejsciowka

Enklawa Rodzinna - ostatnie mieszkanie!

2019-02-12

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatniego mieszkania w inwestycji Enklawa Rodzinna przy ul. Kordiana 50B!

Więcej szczegółów:
http://bit.ly/_ostatnie_mieszkanie 

Mieszkanie pod klucz - Enklawa Rodzinna

2019-01-22

Możliwość nabycia mieszkania wykończonego pod klucz to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić się do gotowego mieszkania. Decyzja o wykorzystaniu tej opcji pozwali uniknąć niepowodzeń przy wyborze ekip remontowych, a także zaoszczędzi Państwa czas i nerwy.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z mieszkaniem pod klucz, zaprojektowanego oraz wykonanego przez naszych specjalistów.

Enklawa Rodzinna - już gotowa!

2018-12-28

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że budowa Enklawy Rodzinnej zakończyła się zgodnie z planem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy do przejrzenia aktualnych fotografii. 

Wesołych Świąt!

2018-12-21

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku.
Grupa Deweloperska START

Odbiory - Enklawa Rodzinna

2018-12-18

Już dziś przekazujemy pierwsze mieszkania w inwestycji Enklawa Rodzinna. Dołożyliśmy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom. Życzymy, aby miejsce to, stało się azylem i wypełniło się samymi pozytywnymi przeżyciami! 

Uwolniona sprzedaż

2018-11-23

W związku z rezerwacją wszystkich mieszkań w inwestycji Enklawa Rodzinna została uwolniona sprzedaż samodzielnych garaży pod budynkiem A i miejsc postojowych pod budynkiem B.

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży.

Wykaz dostępnych garaży i miejsc parkingowych:
http://bit.ly/EnklawaRodzinna_garaze

PRZESTRZENIE 2018 | konkurs

2018-11-22

PRZESTRZENIE 2018 / EDYCJA PIERWSZA

Zapraszamy studentów wyższych uczelni artystycznych, a także studentów wydziałów i kierunków artystycznych wyższych uczelni oraz absolwentów tych szkół, którzy uzyskali dyplom w roku 2018 na terenie całej Polski do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu PRZESTRZENIE 2018.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice, odnoszącą się do tematu „Przestrzeń osobista, prywatna, społeczna”. Ocenie podlegać będą: zgodność z tematem, jakość artystyczna projektu oraz oryginalność. Prace można zgłaszać osobiście bądź wysłać na adres: ul. Twardowskiego 65, 30-346 Kraków. Do pracy koniecznie  należy dołączyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy, do pobrania ze strony: http://bit.ly/START_PRZESTRZENIE_2018

W Konkursie przewidziane są 2 kategorie nagród:

1. Nagroda główna w wysokości 1000 zł 

2. Udział najlepszych projektów wybranych przez jury w wystawie pokonkursowej

Na prace konkursowe czekamy do 15 marca 2019 r. Wyniki zostaną ogłoszone 8 kwietnia 2019 r. na stronie internetowej www.start.com.pl oraz portalach społecznościowych Grupy Deweloperskiej.

POWODZENIA! 

 

 

Ostatnie M2 przy ul. Kordiana 50 A!

2018-11-21

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą mieszkania wykończonego pod klucz na http://bit.ly/kordiana_mieszkanie_pokazowe

Inwestor Społeczny

2018-11-14

Miło nam poinformować, że jako Grupa Deweloperska START dołączyliśmy do grona Inwestorów Społecznych Szlachetnej Paczki. Dedykowana pomoc na region Dębniki jest w całości przeznaczona na koordynację działań oraz realizację misji, z która mogą się Państwo zapoznać na stronie internetowej Szlachetnej Paczki.

Strony