Oferty pracy | P.B. Start - budujemy nowe mieszkania w Krakowie

Oferty pracy

Jeżeli uważasz się za zdolnego i pracowitego człowieka ...

Przedsiębiorstwo Budowlane START jest organizacją stale rozwijającą się i powiększającą zasoby ludzkie. Jeżeli uważasz się za zdolnego, pracowitego człowieka, któremu bliski jest sektor nieruchomości, a zarazem jesteś otwarty na nowe wyzwania i chciałbyś związać swój los z naszą Firmą, przyślij swoje CV pod adres:

mail: praca@start.com.pl

Niczego nie obiecujemy, ale szczęściu należy dopomagać.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

  1. Pracownik działu sprzedaży

    Opis stanowiska:
    • prezentacja oferty dewelopera Klientom, wstępne negocjacje
    • przygotowywanie umów, protokołów zdawczo-odbiorczych,
    • przygotowanie i kompletowanie dokumentów do zawierania aktów notarialnych
    • prezentacja mieszkań
    • prowadzenie statystyk, aktualizacja portali internetowych
    • uczestnictwo w targach nieruchomości
    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży nieruchomości min. 3 lata
    • znajomość rynku nieruchomości
    • wyższe wykształcenie
    • prawo jazdy kat. B
    • komunikatywność, asertywność, dobra prezencja, ugodowy charakter
    • samodzielność, dyspozycyjność również w weekendy
    • bardzo dobra organizacja pracy
    Oferujemy:
    • stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole
    • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pakiet niezbędnych narzędzi
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  2. Pracownik działu pozyskiwania inwestycji.

    • wyszukiwanie ofert spełniających określone kryteria inwestycyjne,
    • nawiązywanie kontaktów ze sprzedającym, negocjowanie zakupu nieruchomości,
    • rozpoznanie i przygotowanie inwestycji od strony prawnej,
    Wymagania:
    • komunikatywność, dobra prezencja i ugodowy charakter,
    • znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami,
    • wyższe wykształcenie,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Oferujemy:
    • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
    • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
    • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego.